Besa madhe po vjen , firmosin 6 lojtarë

0
SHPËRNDAJE

Me rikthimin e Nexhat Bizhdilit tek Besa kanë filluar të vijnë goditjet e para në merkato .

Ditën e sotme Skerd Perja, Mirel Duka , Veton Shabani, Mario Morina , Emrush Kaloshi dhe Erand Hoxha kanë kanë firmosur kontratat e tyre respektive.

Mesfushori Mirel Duka , vjen nga Erzeni .
Veton Shabani e Emrush Kaloshi vijnë nga Korabi
Erand Hoxha vjen nga Teuta , por është një prodhimë i akademis Kavajase.
Mario Morina vjen nga Kamza që sezonin e shkuar u ngjitë në superligë.
Ndersa Skerd Perja është kapiteni aktualë i Besës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.