Besa “shkatrron” Shkumbinin në miqsore

0
SHPËRNDAJE

Një nga pretendente kryesorë për tu ngjitur në superligë Besa ka “shkatrruar” në miqsore Shkumbinin.

Kavajasit kanë dominuar për 90 minuta takimin ku kanë shenuar 5 gola , 2 mesfushori Beratas Aldo Dervishi , nga 1 gol Emrush Kaloshi e Mirel Duka dhe në fund takimi është mbyllur me një supergol të Saimir Celhakes.

Ft
Besa 5-1 Shkumbini
Shenues Dervishi x2 Kaloshi , Duka Celhaka

S'KA KOMENTE

Comments are closed.