Beteja e takticienëve (video)

0
SHPËRNDAJE

Turneu miqësor në Shtetet e Bashkuara vuri përballë dy ekipet e forta të Chelsea dhe Liverpool, njëkohësisht vuri përballë edhe dy trajnerë prej të cilëve pritet shumë këtë vit. Ndonëse ishte miqësore, në fushë u zhvillua një ndeshje e ashpër, me kartonë të shumtë, madje Cesc Fabregas u ndëshkua me një të kuq të merituar pas një ndërhyrje brutale në mesin e fushës. Në fund, një gol i Gary Cahill i dha fitoren ekipit të drejtuar nga Antonio Conte ndërsa gjermani Kloop doli i humbur në rezultat por edhe në lojë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.