Boateng drejt Spanjës

0
SHPËRNDAJE

1469735865_480563_1469736543_sumario_normal
Kevin Prince Boateng

Kevin Prince Boateng nuk arriti të shpërthejë për së dyti te Milan, aty ku kanë ende nostalgji për lojen dhe golat e tij fantastikë por që mbeten vetëm vegime të së kaluarës. E tashmja vazhdon të mbetet e zymtë te kuqezinjtë ndërsa as rikthimi i Boateng nuk dha rezultat.

Me spastrimet e këtyre ditëve, nga Milan pritet të largohet edhe Boateng për të cilin spanjollja AS shkruan se Las Palmas ka gati një fanellë. Madje ajo konfirmon se është rënë dakord për kalimin dhe janë vetëm detaje të vogla larg zyrtarizimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.