Bushi , Publikon listen ka dhe nga superliga

0
SHPËRNDAJE

Alban Bushi trajner i kombetares ,u21

Ditën e sotme në orën 11:00 në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit, sikurse ishte planifikuar u zhvillua konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares U21, Alban Bushi.

Kjo konferencë u zhvillua në kuadër të ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Europian të U21, ndërmjet Shqipërisë dhe Islandës, e cila do të zhvillohet me datë 10 tetor, në stadiumin “Elbasan Arena”. Shqipëria bën pjesë në grupin e dytë sëbashku me Sllovakinë, Irlandën e Veriut, Spanjën, Estoninë dhe Islandën. 

Lista e kombetares ,u21

S'KA KOMENTE

Comments are closed.