Carlo Anceloti pranë rikthimit në Seria A

0
SHPËRNDAJE

Carlo Ancelotittin mund ta rishohim shumë shpejtë në rolin e trajnerit.

58 vjeçari i shkarkuar nga Bayern Munich, mund të rikthehet në Serie A, te ish skuadra e tij, Milan.

Carlo Ancelotti dhe Filippo Inzaghi, dy ish-legjenda të Milanit

Ky është lajmi që sot është dhënë nga mediet italiane.

Milan janë duke shqyrtuar seriozisht mundësinë e rikthimit të Ancelottit, duke ia numëruar ditët trajnerit aktual, Vicenzo Montella.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.