Kombëtarja

Kombëtarja

OPINION

nga:Xhulio Zeneli

nga:minuta90.com

Sport SHQIPTARIA

Kosovë / Dy klube të Kosovës në këtë verë do të debutojnë në gara evropiane, do të thithin edhe para të majme nga UEFA. Kampionia...
video

Një ngjarje aspak e zakkontë ka ndodhur në Kosovë, pasi tokës ku supozohej se do të ndërtohej një stadium, i ka dalë pronari dhe...

Superiorja / “Moda” e kinezëve që marrin drejtimin e klubeve të ndryshme të futbollit duket se po shtrihet edhe në Kosovë, teksa dje ka...

Na ndinqi

15,289TifozëtSi
26NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem