Sporte të Tjera

Sporte të Tjera

Sport SHQIPTARIA

Mentor Mazrekaj është prezantuar sot si lojtari më i ri i Prishtinës, ndërkohë që nuk bëhet e ditur nëse mesfushori shkon si i huazuar...

Milani i ëndrrave nuk ka të ndalur në merkato dhe pas milionave të investuara për përforcime të bujshme, tashmë në merkato synohet edhe talenti...

Europa League / Skënderbeu dhe Shkëndija, janë ato skuadrat që mbajnë lart flamurin shqiptar në Europë. Një fitore e pastër dhe një ndeshje perfekte...

Na ndinqi

15,765TifozëtSi
27NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem