Dajsinani: Besoj se sot fiton Skenderbeu

0
SHPËRNDAJE

Merkaton e veres Mario Dajsinani la Partizanin për tju bashkuar Skenderbeut , ku diten e djeshme Korcarët e huazuan tek Erzeni per me shumë hapsira.

Ne nje interviste ekskluzive për “superliga_shqiptare79” nje ish si Mario Dajsinani fletë per supersfiden Skenderbeu – Partizani

Kush ka me shume shanse , per te dale me pikë sot ?

Dajsinani:Besoj se sot fiton Skenderbeu pasi ka dhe nje faktor plus pasi luan ne shtepin e saj.

Sezonin e shkuar ne Korcë ndeshjen e vendosi Ekuban, po kte edicion kush e vendos ?
Dajsinani:Me kujtohet mire ajo ndeshje , tani Ekuban është larguar , un besoj se dita e sotme do te jete dita e zhbllokimit për Ali Sowe .

Shehi apo Hoxha, kush te ka lenë me shumë përshtypje pasi je stervitur me te dy ? “Dajsinani tregohet i matur ne fjalet për shoket e tij”

Dajsinani:Te dy jan portirët me të mirë ne superlige kam mesuar shum gjera nga ato dy.
Si Shehi dhe Hoxha,janë lojtaret kryesor ne ekipet e tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.