Daniel Fernandez : Meritojmë 3 piket e mara

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Luftetarit Daniel Fernandez flet per “supersport” pas fitores me Lacin

Fernandez:Ishte e veshtirë pasi luajtem ne një fushë te forte skuadra ka vetem nje muaj e gjysem qe stervitet kishim dhe mungesa ne formacion.

Ne analizen qe bëmë , menduam ta prisnin Lacin se e dinim qe do na bente presion ne minutat e para .

Menyra si ne luajtem duke e pritur Lacin dhe e kapëm 4 here Lacin ne kundersulm mendoj se e meritonim 3 piket.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.