Debat në “Fairplay” Xhevdet Zekaj i befason te gjithë me fjalët e tij

0
SHPËRNDAJE

Gazetari i njohur Xhevdet
Zeka , i ftuar ne emisonin “Fairplay” News24 ka lëshuar “bombën” duke u shprehur se 9 nga 14 pikët qe na çuan në europian na i dha Armand Duka.

Xhevdet Zeka

Kjo ka irrituar te ftuarit te cilët kanë “debatuar ” me Xhevdetin i cili ja kthen pysni Shqiptarët si na i dha Duka 9 pikë , duke i ngritur moralin skuadres dhe fitimin e gjyqit ndaj Serbis , ndersa De Biasi na dha 5 pikë.

Pas emisionit Zekaj vazhdon sërishtë me kreu e Fshf-së ku poston në “facebook” e tij statusin me dicitur “Unë lojtari më i mirë i kombëtares është Duka , Shyti ,Duro Salvadori se pranojnë.

Postimi i Zekes

Paksa e çuditshme deklaratat e gazetarit Xhevdet Zekaj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.