Deportivo Alaves , prezanton De Biasin

0
SHPËRNDAJE


Ish trajneri i kombetares Shqiptare Giani De Biasi prezantohet tek Deportivo Alaves ne Spanje.

De Biasi: Objektivi ynë nuk është që ta fitojmë kampionatin. Synimi kryesor është të dalim të katërtit nga fundi dhe kjo do të mjaftonte.
Shqipëria?
De Biasi: Kam një marëdhënie të shkëlqyer me të gjithë në Shqipëri. U largova nga Shqipëria me një ndjenjë dashurie për të gjithë Shqiptarët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.