Derbin e Splitit e fitojnë Memolla e Ismajli

0
SHPËRNDAJE

ismajliKa përfunduar me fitoren e Hajdukut derbi i Splitit, ku nga minuta e parë ishin 4 shqiptarë.

Rrahmani e Bakaj për RNK Split, ndërsa për Hajdukun e Splitit ishin Memolla dhe Ismajli.

Një ndeshje e luftuar, që u vendos në minutën e 93-të nga goli i Ohandza, dhe festa ishte për Memollën e Ismajlin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.