Dervishi ngacmon Partizanin

0
SHPËRNDAJE

Kukësi kërkon të marrë mesfushorin e Partizanin Emiljano Vilvilaaa, dhe sipas Panorama Sport, drejtori i përgjithshëm i Kukësit Dritan Dervishi ka takuar lojtarin dhe i ka paraqitur ofertën e tij durrsakut.

Tashmë mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë pas ndeshjeve të Champions League, pasi atëhere Vila del lojtar i lirë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.