Dinamo zyrtarizon dy blerjet e reja

0
SHPËRNDAJE


Dinamo ka arritur akordin me ish mesfushorin e Kamzes Spartak Elmazi i cili kte sezonë do të jetë pjes e Dinamos .
Gjithashtu kryqytetatis kanë rinovuar dhe me mesfushorin Arvist Gjata .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.