Dukic-Nimani, drejt zyrtarizimit

0
SHPËRNDAJE

 

Dukic dhe Masato ne duel.
Dukic dhe Masato ne duel.

Valdano Nimani dhe Dushko Dukic mund të jenë afrimet e rradhës të Korabit. Lojtarët në fjal kanë gjetur parimisht akordin me klubi. Dukic ndodhet në Tiranë me skuadrën dhe pritet sot të dal në stërvitje. Ndërkohë që Nimani mund të zyrtarizohet shumë shpejtë. Korabi është mjaft aktiv në këtë merkato për tu vlerësuar deri tani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.