Duro:E dija vështirësin e ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

Në intervistë per “supersport” trajneri i Flamurtarit flet pas humbjes ndaj Skenderbeut

Duro:Veshtiresit i kisha të qarta pasi e dija veshtiresin ,në pjesen e parë kemi qen pran barazimit , po të shenonim do ishte një situatë tjetër .

Afrimet ?

Duro:Lojtaret qe un kam sjell do rriten gradualishtë , un pres akoma me shume dhe portieri ishte mire pres akoma më shumë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.