Dy japonezët, në dorën e Dajës

0
SHPËRNDAJE

dy japonezetJaponezët e mbërritur në provë te Tirana janë larguar nga hoteli ku qëndronin me bardheblutë, dhe javën e ardhshme pritet të vendosë për ta.

Është vetë klubi bardheblu që e jep këtë lajm me anë të këtij postimi:

Perfundon prova per dy futbollistet japonez

Kane mbyllur sot proven disa ditore dy futbollistet japonez Noma dhe Yamamoto. Te dy lojtaret u aktivizuan ne dy ndeshjet miqesore kunder OFK Grbalj dhe Novi Pazar, si dhe zhvilluan disa seanca stervitore me skuadren bardheblu ashtu si ishte rene dakort para se te vinin ne Serbi. Te dy lojtaret jane rikthyer sot ne Malin e Zi. Javen e ardhshme trajneri dhe stafi teknik do te vendosin per te ardhmen e tyre. Futbollistet japonez jane pershendetur sot me skuadren dhe stafin per te lene me pas hotelin ku Tirana eshte grumbulluar ne Zlatibor.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.