Edgar Çani: Skuadra nuk më furnizon me topa

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Partizani po përgatitet për ndeshjen e nesërme të Kupës së Shqipërisë me Naftëtarin, ndërkohë që më parë është zhvilluar edhe një analizë e ndeshjen me Skënderbeun.

Fjalën e kanë pasur edhe futbollistët, teksa njëri prej atyre që ka folur ka qenë sulmuesi Edgar Çani, i cili hapur ka thënë para shokëve të ekipit gjërat që e shqetësojnë.

Sipas asaj që shkruan “Panorama Sport”, sulmuesi është ankuar për topat e hedhur në drejtim të tij dhe kjo edhe një arsye: qëndrimi i reparteve larg njëri-tjetrit. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndryshojë në vijim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.