Egnatia afron nje mesfushor

0
SHPËRNDAJE

Egnatian ka bërë
goditjen e radhës në merkato teksa ka arritur akordin me mesfushorin Lushnjar Okeljan Baze.

Baze prej disa ditësh është vënë ne urdhërat e trajnerit Vladimir Gjoni ,dhe pritet të jetë një plus i madhë për Egnatian.

Beza me parë ka provuar të luaj me Kamzen, Pogradecin ,Butrinin, Terbunin, Lushnjen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.