Ekskluzive e zbulon “superliga_shqipatare79 , Besa ndryshon serishtë trajner

0
SHPËRNDAJE

Besa ka ndryshuar sërishtë trajner teksa , ka rrikthyer serishtë Bledar Sinellen në drejtimin e klubit .

Sinella u emerua ne fillim te fazes pregatitore po vendosi te jap dorheqjen , per ti hapur rrugë Artion Pocit.

Aventura e Pocit me Besen zjati vetem pak javë pasi është shkarkuar për ti dhënë dhe një herë mundesin Bledar Sinelles ne drejtimin e Beses.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.