Ekskluzive e zbulon “superliga_shqiptare79/ Mbërrin sulmuesi i Lacit

0
SHPËRNDAJE

Diten e sotme në kryqytet ka mberritur sulmuesi Idris Ilunga Mbombo.

Mbobo luan si sulmues , dhe vjen në huazim nga Al Shabab tek Laci.

Lojtari pritet të prezantohet sot zyrtarishte bardh e zi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.