Elbasani ben goditjen e madhe

0
SHPËRNDAJE

Dhe pse ne kategorin e dyte Elbasani ka arritur te bej goditjen e madhe per sa i per ketë merkatos ne ate kategori , teksa ka firmosur me Renato Hyshmerin qe është nje produktë i akademis Verdh e blu.

Hyshmeri me pare ka qen pjes e Bylis , Partizani, Tirana , etj , gjate merkatos se veres emri i tij u lidhe per nje transferim te mundeshem tek Lushnja .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.