Emini rikthehet tek Shkëndija

0
SHPËRNDAJE

Ish sulmuesi i Kukesit Izair Emini është prezantuar ditën e sotme tek Shkëndija .

Mes shumë aludimeve në merkato , në lidhje me kontratën me Kukesin Emini ka arritur ti fitojë të gjitha “betejat” e ngritura.

Ky është një rikthimë per Eminit tek Shkëndija pasi “bomberi” ka qen dhe më pare pjes e Tetovarve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.