Erbim Fagu: Të gjithë janë mërzitur për Partizanin… Ju lutem, dikush t’i bëjë një fushë të re Kukësit

0
SHPËRNDAJE

“Të gjithë janë mërzitur për Partizanin… Ju lutem, dikush t’i bëjë një fushë të re Kukësit”. Kështu shkruante në faqen e tij zyrtare në “Facebook” ish-futbollisti i njohur i kampionatit shqiptar, Erbim Fagu.

Duke pasur parasysh problematikat e javës së fundit, ku të kuqtë nuk po arrijnë të shënojnë dhe të fitojnë, ish-mbrojtësi ndalet më shumë te fakti që klubi kampion nuk ka një fushë për të qenë. Bari artificial i vendosur tetë vite më parë është amortizuar shumë.

Erbin Fagu

S'KA KOMENTE

Comments are closed.