Ervis Kaja i jep fund “zerave” firmos me ekipin e zemrës , zyrtarizohet dhe Dervishi

0
SHPËRNDAJE

Besa nuk ndalet në merkato pak dite me parë zyrtarizoj 6 lojtar nga elita e futbollit Shqiptare.
Duket qart se synimi i Kavajasve është rikthimi ne superiore.
Kjo gje është pranuar dhe nga presidenti i rikthyer Nexhat Bizhdili.

Diten e sotme me Besen ka firmosur Ervis Kaja i cili është nje produktë i akademis “verdh e zi” sezonin e fundit Kaja ishte pjes e Korabit ne superligë .
Pak dite me pare Kaja ju bashkua Lushnjes por palet nuk gjeten gjuhen e përbashket dhe akordi nuk u arritë, emri i Kajes u lakua dhe tek Tirana por mesfushori polivalente beri zjedhjen e zemres duke firmosur me Besen.

Vec Kajes sot me Besen ka firmosur dhe ish mesfushori i Tomorrit Aldo Dervishi i cili prej ditesh stervitje me Besen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.