Erzeni bën “pazar” te Besa

0
SHPËRNDAJE

celhakaTrajneri i Erzenit Dorjan Bubeqi do të ketë në dispozicion dy lojtarë të rëndësishëm në ekipin e tij sezonin e ardhshëm.

Bëhet fjalë për Alked Çelhakën dhe Mirël Dukën që kanë firmosur me shijakasit, dhe Bubeqi ua di vlerat mirë pasi i ka patur nën urdhrat e tij edhe në Kavajë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.