Fazliu: Mendoj se Partizani ka shanse te mira për të fituar

0
SHPËRNDAJE

Prag “supersfide” Skenderbeu-Partizani

Ish sulmuesi i Partizanit Astrit Fazliu fletë ekskluzivishtë për “superliga_shqiptare79”

Sa shance ka Partizani për të fituar neser?

Fazliu:Mendoj se Partizani ka shanse te mira edhe pse nuk e ka nisur mirë kte edicion mund te jetë kjo ndeshje qe ta kthej Partizanin tek rezultatet pozitive.

Nese ti dhe Ekuban ,do te ishit neser , pjes e Partizanit , a do benit me mirë se sulmi aktualë ?

Un edhe Ekuban normal qe do të mundoheshim te jepshim me
te miren ne fushë ne një ndeshje sikur kjo qe është neser edhe ne kemi dëshmuar më
herët sa kemi qenë pjes e Partizanit .

Fitorja e Skenderbeut neser e nxjerr Partizanin jashtë gare për titull?

Fazliu:Fitorja e Skenderbeut neser mendoj se do ishte nje gje jo e mirë për Partizanin pasi ndeshjet direkte kanë nje rendesi te vecantë ne rrjedhen e kampionatit .
Por nga gara për titull jo sdo e nxirrte sepse është shumë heret sapo ka filluar kampionati.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.