Fitorja me Lushnjen , le “pasoja” tek Flamurtari

0
SHPËRNDAJE

Fitorja e mare me Lushnjen duke regjistruar 3 piket e para te Flamurtarit ne kampionat ka lenë pasoja tek kuq e zitë pasi Ditmar Bicaj vec kartonit te kuq te mare per ofendim te tifozave Lushnjar , veprimi i Bicaj do të jetë dhe pjesë e diskutimit të mbledhjes së Komisionit të Disiplinës që do të zhvillohet në mesjavë. 

Vec Bicaj trajneri Shpetim Duro nuk do te ketë te gatshem mbrojtesin Franc Veliu i cili vazhdon i demtuar por dhe Braziliani Victor Juffo  i cili do te jete mugesa e tret per sfiden ndaj Teutes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.