Flamurtari akord me beratasin

0
SHPËRNDAJE

veliajFlamurtari ka arritur akordin me ish-kapitenin e Laçit Emiljano Veliaj bëjnë me dije burime të minuta 90.com dhe pritet të zyrtarizohet si lojtar i vlonjatëve.

Mesfushori beratas ishte në bisedime dhe me ekipe të tjera, por duket se e ka bindur oferta e Flamurtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.