Flamurtari/ Danilo Alvesh merr “supergjobë”

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Danilo Alvesh nuk ia ka hedhur lehtë me deklaratën e bërë kundrejt trajnerit Shpëtim Duro, pasi klubi e ka gjobitur sulmuesin brazilian me një shumë të konsiderueshme.

Alvesh i ka dërguar një mesazh teknikut Duro, përmes së cilit i kërkon falje mbi atë që ndodhi dhe duket se palët kanë bërë paqe. Sipas asaj që shkruan “Procesi Sportiv”, Alvesh është gjobitur me 6 mijë euro.

procesi sportiv

S'KA KOMENTE

Comments are closed.