Flamurtari e ndan mendjen , do blej përfundimisht dy afrikanët

0
SHPËRNDAJE

Ne merkaton e veres Flamurtari mori ne huazim nga Beslidhja dy afrikanet mesfushorin Lacine Sidibe dhe sulmuesin Sekou Kamara.

Paraqitjet e tyre ne ndeshjet e fundit kanë shtyer drejtuesit , drejtë blerjes përfundimetare te kartonit .
Ku fillimishtë është dhenë Ok nga administratori Sinan Idrizi./shkruan “sportekspres”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.