Flamurtari, “sulm” Kukësit për tre lojtarë

0
SHPËRNDAJE

kukesi , malota ditelindjeFlamurtari me anë të faqes zyrtare ka deklaruar se është në bisedime me tre lojtarë të ekipit të Kukësit.

Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin dhe kapitenin e verilindorëve, Renato Malotën, dhe dy mesfushorët, Edon Hasani e Karioka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.