Flamurtari zyrtarizon ish lojtarin e Tiranës

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari ka prezantuar pak momente më parë mbrojtesin e talentuar Florald Deliaj .

Deliaj është një produktë i dy akademive si asaj bardh e blu dhe asajë të Flamurtarit pasi hapat e para si futbollistë i ka hedhur në Vlorë , ndersa në moshë 18 vjecare është bërë pjes e akademis bardh e blu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.