Fotogaleri/ 18 vjeçarja Alica Schmidt, atletja më e bukur në botë

0
SHPËRNDAJE

ShowBiz/ E talentuar dhe shumë tërheqëse, ky është përkufizimi i revistës australiane “Busted Coverage” për Alica Schmidt. Ajo është cilësuar si atletja më e bukur në botë, dhe duke parë fotot e saj në Instagram, mund ta kuptojmë se përse.

18-vjeçarja është një atlete shumë premtuese në bateritë e 200, 400 dhe 800 metrave dhe mund të jetë protagonistë në Olimpiadën e “Tokyo” në vitin 2020.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.