FotoLajm/ Ja kush shet më shumë fanella në Angli

0
SHPËRNDAJE


Manchester United dominon në shitjen e fanellave në Angli për sezonin e ri, madje duke lënë pas edhe Cristiano Ronaldon, Lionel Messin dhe Neymar.

Paul Pogba dhe Romelu Lukaku janë dy futbollistët që kanë shitur më shumë fanella sipas portalit “goal.com” duke lënë pas yllin e Chelsea-t, Eden Hazard.

Blerja e re e Arsenalit, Alexandre Lacazette zë vendin e katërt, ndërkohë që më pas vijnë Kane dhe Mane. Messi zë vendin e 8-të, ndërkohë që Cristiano Ronaldo renditet në të 15-in për shitjen e fanellave brenda territorit britanik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.