Fotolajm – Ja me kë po i kalon pushimet Gjergji Muzaka

0
SHPËRNDAJE

Mesfushori i Tiranës, Gjergji Muzaka prej shumë kohësh po vuan nga një dëmtim muskulor e cila e ka lënë jashtë fushave të blerta.

Muzaka nuk ka udhëtuar me klubin e Tiranës për të zhvilluar fazën përgatitore në Serbi por ka zgjedhur që të kalojë pushimet me dylojtarët e Kukësit, Gledi Micin dhe Mario Morinën.

Siç duket të tre futbollistët e Superiores kanë një miqësi të ngushtë dhe pikërisht në momentin që kanë gjetur kohën e lirë, kanë zgjedhur ta kalojnë këtë ditë me njëri-tjetrin.

muzaka

S'KA KOMENTE

Comments are closed.