Fotolajm – Kapiteni Lorik Cana , tashmë edhe markë kapelesh

0
SHPËRNDAJE

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana është parë me një kapele e cila mbante emrin dhe numrin e tij.

Vetë Cana ka bërë publike këtë kapele në rrjetet sociale pasi emri dhe numri i tij nuk është gdhendur vetëm në fanellat kuqezi por edhe në kapelet e përditshme.

kapele1

S'KA KOMENTE

Comments are closed.