FotoLajm/Kryetari i Bashkisë së Lushnjës njëherësh president i klubit verdhëjeshil Fatos Tushe dhe trajneri i sapozyrtarizuar Hysen Dedja

0
SHPËRNDAJE

Kryetari i Bashkisë së Lushnjës njëherësh president i klubit verdhëjeshil Fatos Tushe dhe trajneri i sapozyrtarizuar Hysen Dedja në konferencën për shtyp në stadiumin “Roza Haxhiu”!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.