Frashëri, Partizani apo Kukësi?

0
SHPËRNDAJE

Stivi Frashëri kur luante për Bylis
Stivi Frashëri kur luante për Bylis

Portieri Stivi Frashëri është duke pritur skuadrën e tij të re. Mundësitë e pakta për portier në Superiore e bëjnë mbase të sigurtë korcarin që të presë zgjedhjen e duhur. Dy pista janë konkrete për të, e para nëse Alban Hoxha largohet, Frashëri mund të jetë i Partizanit. E dyta, ai shikohet si një mundësi shumë e mirë për portën e Kukësit dhe palët janë kon-taktuar edhe më parë kur Frashëri zgjodhi Tiranën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.