Gareth Bale merr një “PO”

0
SHPËRNDAJE

Prej muajit Maj ai po kalon moment të suksesshme në karrierën e tij. Fitoi Ligën e Kampioneve me Realin po ashtu sukses arriti edhe me Uellsin ku shkoi deri në gjysmë finale të kampionatit europian.
Tani është koha që të pushoj dhe të relaksohet me njerëzit e tij të zemrës.
Gareth Bale të dielën festoi 27 vjetorin por gjithashtu dha edhe një lajm të mirë për ndjekësit e tij në Instagram.
Bale propozoi për martesë të dashurën e tij dhe ajo mes shumë emocionesh i tha PO.
Çifti, që të dyja vijnë nga Cardiffi, kanë dy vajza së bashku: Alba Violet 3 vjeç dhe Nava Valentina, e cila ka lindur në mars.
bale

S'KA KOMENTE

Comments are closed.