Gati një zyrtarizim për Teutën

0
SHPËRNDAJE

ergi borshi (2)Teuta pritet të zyrtarizojë nje tjetër afrim në skuadër, dhe ai është mbrojtësi shkodran Ergi Borshi.

20-vjeçari sezonin e fundit e nisi me Vllazninë, për ta përfudnuar me Tërbunin ku u aktivizua në 10 ndeshje.

Borshi pritet që të zyrtarizohet këto ditë, pasi e ka arritur akordin me durrsakët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.