Goditja e Verës mund të jetë deshtim ,Çfarë po ndodh tek Kukesi

0
SHPËRNDAJE

Goditja e madhe e kesaj merkato tek Kukesi Rauf Alijev mund të jetë deshtimi i dyte i madhë tek Kukesi në këtë merkato , pas Siraj Nasser i cili erdhi me shumë bujë por u largaur pa lenë gjurmë .

Alijev deputoj dje në superkupë ndaj Tiranës ku beri një paraqitje per tu harruar dukej shumë largë formës fizike , pasi Alijev luan per herë të parë jashtë Azerbajxhanit dhe do ti duhet kohë te ambjentohet , me klimën dhe futbollin Shqiptarë.

Por deri sa Alijev te mbjentohet iku faza e pare e kampionati ku Kukesi do ta nisë në malore pasi , mbrojtja e titullit të mban gjithmon në presionë.
Alijev paguhet 9 mijë euro në muaj në rast se ai nuk ambjentohet do të jetë një deshtim i madh dhe tek Kukesi dhe dikush duhet të mbaj pergjegjësi pasi pas Nasser, Alijev mund të jetë deshtimi i dytë në pak ditë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.