Grezda: Ishte një ndeshje pozitive

0
SHPËRNDAJE

Më i miri ne fushë mbrëm ndaj Italis Eros Grezda fletë për “supersport” pas humbjes me Italin

Eros Grezda

Eros Grezda: Ishte një ndeshje pozitive, jo vetëm për mua, por për të gjithë skuadrën. Treguam që dimë të luajmë një futboll cilësor. Mendoj se dhe sfida me Spanjën ishte pozitive, pavarësisht rezultatit. Unë po kaloj një formë të mirë dhe dëshiroj t’ia shpërblej besimin trajnerit, edhe pse mund të bëj më shumë dhe më duhet të shënoj gola.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.