“Hakmarrje” ndaj Fejzullahit?

0
SHPËRNDAJE

Arbnor FejzullahuPrej kohësh Arbnor Fejzullahi dhe Partizani i kanë acaruar marëdhëniet mes tyre. Por tashmë që DHZK i dha të
drejtë të kuqve duket qartë se kosovari është shpallur “i padëshiruar” tek të kuqtë.78537

Orët e fundit përflitet emri i Ademir Souza, lojtari i Skënderbeut dhe Lacit më parë. Me afrimin e tij të mundshëm Partizani mbase kërkon të harrojë një herë e përgjithmon Fejzullahin, ose mbase të përfitoj financiarisht nga largimi i tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.