Humbja me Egnatian , por dhe dy sfidat e dobta me Kamzen , e Tiranen sjellin pasoja tek kampionet.

0
SHPËRNDAJE

Presidenti Safet Gjici ka zhvilluar dje mbledhjen e skudres , ku ka ngritur zerin për paraqitjen në ndeshjet e fundit ,si humbjen ne kupë me Egnatian , lojen e dobet ndaj Kamzes , por dhe humbjen e superkupes ndaj Tiranes.

-Denimet, ato që e kanë pësuar kanë qenë lojtarët e rinjë si Koldashi, Joti, Duraku dhe Kumanova  te cilet zgjenjyen ne kupe ndaj Egnatia-s dhe stafi tek ka vendosur qe te kater lojtaret e lartë përmendur te luajnë me ekipin B.

I njejti denimë ka qenë dhe per Rexhep Meminin por ky i fundit ka refuzuar te stervitet me ekipin B , dhe gjithcka pritet te sqarohet sot, shkruan “SportEkspres” mes te tjerave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.