Ilir Daja:Dy golat e shpejtë na dëmtuan

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Skenderbeut Ilir Daja flet pas humbjes me Dinamon e Kievit

Daja:Zhvilluam një pjesë të parë të mirë. Përballë kishim ekipin më të mirë të grupit. Nuk më pëlqeu fillimi i pjesës së 2-të. Duhet ta kishim filluar duke bërë presing sipër. Dy golat e shpejtë na dëmtuan, tentuam të reagonim por akordimi i pënalltisë na dëmtoi psikologjikisht. Bëmë 2 ndrime të detyruara, përveç Osmanit mund të them që Jashanica luajti i dëmtuar prej minutës së 25-të. Keto 2 ndërime të detyruara mund ti perdornim fare mirë për të freskuar ekipin. Dinamo ishte ekipi favorit për të fituar këtë takim. Ne sigurisht që mund të merrnim diçka më shumë nga ky takim por edhe për shkak të arsyeve që përmënda më sipër nuk ja dolëm. Gjithsesi un besoj se ekipi im mund të zhvillojë ndeshje dinjitoze dhe do tentojmë që në fund të kapim vëndin e dytë dhe të shkojmë më tej

S'KA KOMENTE

Comments are closed.