Ja kur luhet , java e dytë

0
SHPËRNDAJE

Java e parë i sherbeu ekipeve për të njohur lojën e rivalve .
Ndersa tani nisë lufta e vertetë , teksa ndeshja e parë e javës dytë luhet ditën e shtunë midis Flamurtari e Lushnjes fusha ende nuk është caktuar .
Te dielën Laci pret në shtëpi Luftetarin ndersa Teuta udhëton drejtë Shkodrës .
Java mbyllet të hënën ku luhen dy supersfida Kamza-Skenderbeu , dhe Partizani – Kukesi

Superliga Shqiptare Java 2

E Shtunë 16 shtator
Flamurtari – Lushnja Ora 19:00
E Diel 17 shtator
Laçi – Luftëtari Ora 16:00
Vllaznia vs Teuta Ora 19:00
E Hënë 18 shtator
Kamza – Skënderbeu Ora 16:00
Partizani – Kukësi Ora 19:00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.