Ja kur luhet , java e katërt

0
SHPËRNDAJE

Fshf ka zyrtarizuar javen katërt ku se pari hapet me Laci-Vllaznia diten e shtunë , per te vazhduar me “derbin” Flamurtari-Luftetari .
Te dielën luhet vetem nje sfidë ajo midis Kazmes e Teutes .
Ndersa java mbyllet te hënë me supersfiden Kukesi-Skenderbeu , dhe Partizani- Lushnja.

E shtunë, më 30 shtator
Laçi-Vllaznia ora 14:00
Flamurtari – Luftëtari ora 17:00
E diel, më 1 tetor
Kamza-Teuta ora 14:00
E hënë, më 2 tetor
Kukësi-Skënderbeu ora 14:00
Partizani- Lushnja
ora 17:00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.