Ja kush, albitron sot ne Lac e Vlorë

0
SHPËRNDAJE

Klajdi Kola,Enea Jorgji, gjyqtar

Laci pretë sot ne shtepi Vllaznin, duke hapur siparin e jave se kater .
Ne Kurbin ai qe do te vendos drejtesi do te jetë Klajdi Kola.

Po sot luhet dhe Flamurtari-Luftetari ose me sakt “derbi” i jugut .
Duke pare rendesin e kesaj sfiden Fshf ka vendosur nje gjyqtar te Fifa-s Enea Jorgjin.

Laçi – Vllaznia (Ora 14:00)
Gjyqtarë: Klajdi Kola, Ermal Barushi, Denis Agaraj, Klodian Shahini
Delegat: Denis Bastari; Vëzhgues: Fatmir Tare

Flamurtari – Luftëtari (Ora 17:00)
Gjyqtarë: Enea Jorgji, Emigers Gançi,Astrit Mahmutaj, Fation Xhemalaj
Delegat: Besnik Cela; Vëzhgues: Arjan Mali

S'KA KOMENTE

Comments are closed.